Antpetr.cz

O nás

Ant Petr

Kdo jsme

Vítejte na našich stránkách !

Naše společnost byla založena jako rodinná česká firma a udržela si tuto tradici do dnešní doby. Začátek její existence nás vrací do začátku 20.století, kdy jí převzal strýc dnešního majitele, který ji vedl až do znárodnění v padesátých letech minulého století. Na jeho počest byla společnost hned po sametové revoluci pod starým názvem obnovena.

Společnost využívá dlouholetých znalostí, zkušeností a kontaktů svých pracovníků především v oblasti obchodu s textilními surovinami, zejména textilními vlákny, která se používají hlavně v automobilovém a stavebním průmyslu a s výrobky z netkaného textilu.

Vedle obchodu na vlastní účet  a zprostředkování obchodu považujeme za důležitou součást naší činnosti poskytování poradenství našim zákazníkům, ať už jde o konkrétní námi nabízené zboží nebo obecnější obchodní a komoditní informace.

Velké zkušenosti jsme získali při založení a rozvoji společnosti CzechFibre, spol. s r.o., která při prodeji v roce 2019 byla největším výrobcem trhaných textilních vláken v České republice. Na tuto činnost dnes navazuje naše aktivita v oblasti využití průmyslových odpadů.

Děkuji za Vaši pozornost

ing. Miroslav Huňáček

jednatel společnosti

Historie firmy

Doklady

Registrace společnosti v obchodním rejstříku u Městského soudu v Praze oddíl C vložka 690 

  • IČ: 14 888 963
  • DIČ: CZ14888963

Ochranné známky

Souhrn ochranných známek naleznete zde.

EKO-KOM

Sběr a výkup odpadů

Živnostenské listy

Osvědčení o daňové registraci

Výpis z žinostenského rejstříku

Výpis z obchodního rejstříku

ISO certifikace

Provozní řád

Používáme technologie, jako jsou soubory cookie, abychom mohli přizpůsobovat obsah a reklamy, poskytovat funkce sociálních médií a analyzovat provoz na webu. Více o ochraně osobních údajů / We use technologies such as cookies to personalize content and ads, provide social media features, and analyze web traffic. More about privacy.